consiglio.cz

Interim management a poradenství

Docházejí Vám síly, trpělivost, nervy, čas ... ? Spokojíte se nadále s pěšáky, nebo raději vsadíte na správného koně? Převezmeme krátkodobě vedení Vaší firmy, zefektivníme Vaše interní procesy, naši IT profíci vytvoří na míru Vaši digitální identitu, informační systém, on-line marketing atd. Nic není nemožné !

Změnové projekty a interim management
Krizový management
Nadčasový on-line marketing
Vývoj a implementace CRM na míru
consiglio.cz

Personální poradenství

Kdo hledá správně, ten najde. Hrajeme šachovou partii s trhem, na 3 tahy dopředu, předvídáme, stavíme na kontaktech. Také se Vám zdá, že většina personálních agentur jsou e-shopy s životopisy? Na vlastní kůži jsem zažil, jak povrchní může být nábor na manažerské pozice. Máte-li to stejně, zkusme to jinak, po našem !

Strategie řízení lidských zdrojů
Personální audity
Headhunting
consiglio.cz

Školení a mentoring

Partie je rozehrána, tým je silný jen tak, jak jeho nejslabší figurka. Největší rezervy a tím i potenciál růstu zpravidla objevíme sami v sobě. Definujte a posilte slabá místa, vyhněte se patovým situacím, proveďte včas tu správnou rošádu a dejte krizím mat. Ať již ve vlastní režii či s pomocí externistů příslušné specializace zrealizujeme dle požadavků na základě předchozí důkladné analýzy potřeb školení technického či obchodního zaměření. Spolupracujeme s odborníky.

Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
Mentoring
Koučink